реклама

Обличчя Черкас
{socbuttons}


– Я навчаюся в Черкаській філії Київського національного університету технологій та дизайну за спеціальністю «Програмування» і, разом з тим, працюю. Як на мене, Черкаси – чудове місто. Мені воно подобається тим, що є невеликим та спокійним. Тут затишно. Мене не «тягне» в міста, де багато людей. До Києва, наприклад, краще приїжджати. Жити там я б не хотів.

Мені подобається реакція черкащан на матчі «Євро-2012»: машини з національними прапорцями їздять, усі вболівають, аплодують. Матч «Україна-Швеція» я дивився в спорт-барі. Мені подруга розповідала, що люди в центрі міста так раділи перемозі нашої збірної, що вона не могла спати на «Митниці».

Єдиний «мінус» в Черкасах – дороги. У минулому році їх зробили доволі непогано, але прийшла зима і їх «змило». Та, я думаю, така ситуація не тільки в нашому місті. Я хочу придбати автомобіль, але, зважаючи на наші дороги, не дуже хотілося б викидати гроші на ремонт. 


Кожен житель міста може стати «Обличчям Черкас»

«Обличчя Черкас» – історії звичайних людей, яких ми зустрічаємо на вулицях міста. Це не політики, які розігрують вистави перед камерами, не бізнесмени, які заробили ще один мільйон, не зірки, зі своєю нарцистичною хворобою. Вже другий місяць «Прочерк» пише про пересічних людей, у кожного з яких – своя історія, свої захоплення, емоції та мрії… Але, шановні читачі! Редакція інтернет-видання запрошує і Вас узяти участь у фотопроекті «Обличчя Черкас». І запропонувати фотографії та історії про себе, друзів, рідних чи знайомих.

Для участі у проекті потрібно:

надіслати розповідь про людину, яку Ви хочете бачити обличчям Черкас (орієнтовна кількість знаків 500–2000);

додати фотографію героя (портретне);

у листі зазначити своє прізвище, ім’я та контактний телефон, за яким із Вами можна зв’язатися.

Текстовий файл та цифрове фото надсилати за адресою Ця електронна адреса захищена від спам-ботів, Вам потрібно включити JavaScript для перегляду .

Надіслані Вами герої та їхні портрети розміщуватимуться у рубриці «Обличчя Черкас» інтернет-ресурсу «ПРОЧЕРК» (http://procherk.info/faces).

реклама

Інші матеріали по темі:


Додати коментар

Звертаємо Вашу увагу, що "Прочерк" - це майданчик коректних дискусій!

Цікаві новини звідусіль

bigmir)net TOP 100