реклама

реклама

Щокварталу Кабінет Міністрів України підбиває підсумки економічного розвитку регіонів України. Особливістю рейтингової оцінки, що проводиться Державним комітетом статистики України, є комплексність та неупередженість. Адже вона здійснюється з урахуванням 81 показника. У цьому від імені голови Черкаської облдержадміністрації Сергія Тулуба громадськість запевняє прес-служба губернатора.

«Нещодавно ми отримали офіційний рейтинг соціально-економічного розвитку регіонів за 9 місяців 2012 року, з якими ви, шановні журналісти, теж можете ознайомитися. За результатами цього комплексного оцінювання Черкащина насправді має 3 місце», – нагадує Сергій Тулуб.

«Що ж до рейтингу видання «Комментарии», можу сказати лише одне: даючи подібні оцінки, потрібно опиратись на офіційні матеріали», - зазначив Сергій Тулуб у відповідь на запитання журналістів про об’єктивність цього рейтингу.

реклама

Коментарі  

 
+2 #23 динозавр 25.12.2012 12:18
Цитую Ледь витримую:
Цитую Ужасть:
Цитую гонта:
[quote name="Сайт КМ"]http://www.kmu.gov.ua/control/uk/publish/article?art_id=245750706&cat_id=244828929
Краще б він прокоментував цю офіційну статистику. Не завадило б і його жопо лизам взяти до відома ці цифри. Бо ніхто не радіє від того, що працювати ніде.

Как негде работать??? А родимие и милые сердцу помаранчевые с 2004 по 2010 как и обещали каждый год по миллиону новых рабочих мест создавали... :roll: Они что, испарились.. как испариличь миллионы на детскую больницу будующего?? Или то мелочи...и не коментируется??? :roll:

Та скільки можна говорити про помаранчевих.
нема чого скиглити про помаранчевих, т1льки при них 1 був порядок.а хто вкрав велик1 грошенята ,ще нев1домо,бо при них в
же й були *синеньки*
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
-2 #22 динозавр 25.12.2012 12:13
Цитую карамелька:
Цитую динозавр:
Тулуб- гарна людина 1 багато працюе. та мабудь в1н один 1 працюе,а не 1здить по европах, не займаетьcя паганством.

достойний нік для такого коментаря

дивлячись на ваш н1к -сп1вчуваеш- а хто вас облизуе?
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+9 #21 Брек 22.12.2012 16:03
Цитую Ледь витримую:
Та скільки можна говорити про помаранчевих.

А біло-голубі завжди скиглитимуть про "папєрєдніків"-"крівасісів". На більше їх не вистачає! :-x
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+11 #20 Ледь витримую 21.12.2012 23:43
Цитую Ужасть:
Цитую гонта:
Цитую Сайт КМ:
http://www.kmu.gov.ua/control/uk/publish/article?art_id=245750706&cat_id=244828929
Краще б він прокоментував цю офіційну статистику. Не завадило б і його жопо лизам взяти до відома ці цифри. Бо ніхто не радіє від того, що працювати ніде.

Как негде работать??? А родимие и милые сердцу помаранчевые с 2004 по 2010 как и обещали каждый год по миллиону новых рабочих мест создавали... :roll: Они что, испарились.. как испариличь миллионы на детскую больницу будующего?? Или то мелочи...и не коментируется??? :roll:

Та скільки можна говорити про помаранчевих. Їх вже тисячу разів засудили і немає їм прощення. Ми зараз обговорюємо відкриту брехню губернатора про неіснуючі здобутки.
А такі як Ужасть, навіть того не усвідомлюючи, лише підтверджують його бездіяльність, якщо окрім заслуг помаранчевих на захист Тулуба в контесті обговорюваної теми нічого сказати не можуть.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+7 #19 вася 21.12.2012 21:34
Ти ба як злодійська влада працює. По одному рейтингу тулуб перший по другому останній. А у сірого Івана хоч так хоч так дуля з маком у кишені
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+8 #18 карамелька 21.12.2012 21:03
Цитую динозавр:
Тулуб- гарна людина 1 багато працюе. та мабудь в1н один 1 працюе,а не 1здить по европах, не займаетьcя паганством.

достойний нік для такого коментаря
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
-17 #17 динозавр 21.12.2012 19:33
Тулуб- гарна людина 1 багато працюе. та мабудь в1н один 1 працюе,а не 1здить по европах, не займаетьcя паганством.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+15 #16 Kaput 21.12.2012 16:06
Це ж як старається Тулуб!
Завжди область була 5-10-та в рейтингах.А він нас під хвіст списка.
Бедара,але статистика кишенькова покаже все,що САМ хоче.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+7 #15 гонта 21.12.2012 15:41
Назва ніку відповідає його змісту. Ужасть, воно і є ужасть.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
-12 #14 Ужасть 21.12.2012 15:24
Цитую гонта:
Цитую Сайт КМ:
http://www.kmu.gov.ua/control/uk/publish/article?art_id=245750706&cat_id=244828929