Про це повідомив пресі заступник голови Черкаської облдержадміністрації Ярослав Березань.
– Спільно з представниками районів та депутатів облради ми розглянули всі можливі варіанти утворення тергромад. Обирали найоптимальніший, який би насамперед враховував позицію людей. У підсумку маємо 24 новостворені ОТГ, а це майже 140 населених пунктів, які чекають на призначення виборів. Ще 8 сіл хочуть приєднатися до діючих 4 ОТГ. Лишилося, аби депутати обласної ради підтримали напрацьований нами документ, який потім передамо на розгляд до Кабміну. Саме без його рішення громади не зможуть перейти на міжбюджетні стосунки з державою, – зазначив пан Березань.
Він, однак наголосив, що доопрацьований перспективний план – не незмінна доктрина, як саме треба об’єднуватися, до чого часто апелюють супротивники реформи з децентралізації. Добровільність лишається і люди можуть пропонувати зміни до об’єднавчих варіантів.
– Ініціатива громади – найважливіший фактор. Адже створення ОТГ – насамперед готовність взяти на себе відповідальність та обов’язки за життя тергромади, – наголосив заступник голови ОДА.
реклама
Коментарі
Якщо у тебе, Ярік, хоч трохи совісті є - колись вона тебе замучить за те, чим ти займався і як секретарик у Смілі, і як адьютант Віталі Коваля в Черкасах.
Назви хоч одне ОТГ, якому ти хоч в чомусь допоміг (тільки не треба про Яснозір"я знову - нудить вже від того, скільки ви про нього ляпаєте).
Стрічка RSS коментарів цього запису