Обличчя Черкас
{socbuttons}

ff

– Народився я в Києві, навчався також там. Але так склалося, що вже 12 років живу в Черкасах. Зараз я вважаю це місто своїм рідним.

Черкаси – це чудове місце. Вже з перших днів перебування тут, в мене склалося враження, що Черкаси – це неймовірне, маленьке, чисте місто, яке розташоване на березі Дніпра. Коли я почав досліджувати історію Черкащини, то був вражений наскільки вона багата на історичні події і на визначних людей. Зараз я проводжу роботу з патріотичного виховання молоді, залучення її до здорового способу життя. Все це для того, щоб підняти український дух і зберегти в пам`яті тих людей, які боролися за незалежність України, зокрема Черкащини.

 

Кожен житель міста може стати «Обличчям Черкас»

«Обличчя Черкас» – історії звичайних людей, яких ми зустрічаємо на вулицях міста. Це не політики, які розігрують вистави перед камерами, не бізнесмени, які заробили ще один мільйон, не зірки, зі своєю нарцистичною хворобою. Вже другий місяць «Прочерк» пише про пересічних людей, у кожного з яких – своя історія, свої захоплення, емоції та мрії… Але, шановні читачі! Редакція інтернет-видання запрошує і Вас узяти участь у фотопроекті «Обличчя Черкас». І запропонувати фотографії та історії про себе, друзів, рідних чи знайомих.

Для участі у проекті потрібно:

надіслати розповідь про людину, яку Ви хочете бачити обличчям Черкас (орієнтовна кількість знаків 500–2000);

додати фотографію героя (портретне);

у листі зазначити своє прізвище, ім’я та контактний телефон, за яким із Вами можна зв’язатися.

Текстовий файл та цифрове фото надсилати за адресою Ця електронна адреса захищена від спам-ботів, Вам потрібно включити JavaScript для перегляду .

Надіслані Вами герої та їхні портрети розміщуватимуться у рубриці «Обличчя Черкас» інтернет-ресурсу «ПРОЧЕРК» (http://procherk.info/faces).

реклама

Інші матеріали по темі:


Додати коментар

Звертаємо Вашу увагу, що "Прочерк" - це майданчик коректних дискусій!

Цікаві новини звідусіль

bigmir)net TOP 100