Обличчя Черкас
{socbuttons}

j2KtOFUeVwA

– Вступ у вищий навчальний заклад співпав з важкими роками для мене, і для всієї України. Я народилася у маленькому містечку Кіровську, що на Луганщині. Я звикла до маленьких об'ємів, звикла бачити в своєму місті знайомі обличчя, звикла, що всі друзі живуть поруч. У 2014 нас всіх розкидало по Україні та Росії. Мене ж прийняло місто Черкаси.

Черкаси - перше велике місто для мене. Я не знала, яке воно має вигляд і яких воно розмірів. В душі був острах, адже я мала жити там сама, без рідних і друзів. Я приїжджаю на автовокзал, сідаю на відомий всім маршрут "26". Їду... Дорога до мого ВНЗ видалася для мене довгою як на той час. Спочатку я жила в межах свого студмістечка. Воно доволі компактне, зручне, все підбоком, я булла щаслива.

Згодом, почали з'являтися інші потреби, що змушували виходити за межі студмістечка, почали з'являтися друзі. Так і почався мій рух по місту. І знаєте що? Не все сталося так, як гадалося. Черкаси виявились дуже привітними, не такими великими, як здавалося спочатку. Я знаю вже практично всі маршрути, об'їздила їх з кінця до початку.

Я люблю Черкаси. Люблю за те, що вони компактні, комфортні, не заплутані, прості і без сумнівів атмосферні. Атмосфера Черкас не поступається іншим містам. Я була у Львові та Тернополі, і повірте, колорит Черкас існує. Повертатись в Черкаси одне задоволення. Вже з першого погляду на знайомі небокраї в голові виникає думка: "Я вдома".

Врешті решт, Черкаси поглинули мене, і я не чинила опору.

 

Кожен житель міста може стати «Обличчям Черкас»

«Обличчя Черкас» – історії звичайних людей, яких ми зустрічаємо на вулицях міста. Це не політики, які розігрують вистави перед камерами, не бізнесмени, які заробили ще один мільйон, не зірки, зі своєю нарцистичною хворобою. Вже другий місяць «Прочерк» пише про пересічних людей, у кожного з яких – своя історія, свої захоплення, емоції та мрії… Але, шановні читачі! Редакція інтернет-видання запрошує і Вас узяти участь у фотопроекті «Обличчя Черкас». І запропонувати фотографії та історії про себе, друзів, рідних чи знайомих.

Для участі у проекті потрібно:

надіслати розповідь про людину, яку Ви хочете бачити обличчям Черкас (орієнтовна кількість знаків 500–2000);

додати фотографію героя (портретне);

у листі зазначити своє прізвище, ім’я та контактний телефон, за яким із Вами можна зв’язатися.

Текстовий файл та цифрове фото надсилати за адресою Ця електронна адреса захищена від спам-ботів, Вам потрібно включити JavaScript для перегляду .

Надіслані Вами герої та їхні портрети розміщуватимуться у рубриці «Обличчя Черкас» інтернет-ресурсу «ПРОЧЕРК» (http://procherk.info/faces).

реклама

Інші матеріали по темі:


Додати коментар

Звертаємо Вашу увагу, що "Прочерк" - це майданчик коректних дискусій!

Цікаві новини звідусіль

bigmir)net TOP 100