реклама

Обличчя Черкас
{socbuttons}

obl2

– Я народилася в Черкасах. Тут мені подобається природа, люди. Чого не можу сказати про ставлення влади до питання озеленення. На вулиці Енгельса (в районі вулиці Зеленої) зрубали абсолютно всі дерева, а нових насаджень немає. У центрі – суцільна стоянка. Кошти йдуть на закупівлю канадських кленів, замість того, щоб зберегти те, що є, і направити їх на асфальтування вулиць.

Хотілося б, щоб у місті реорганізували муніципальний транспорт, тому що тролейбусний парк – дуже старий. Люди похилого віку від цього дуже страждають. Я була нещодавно в Києві. Там зовсім інша ситуація. Звісно, підготовка до «Євро-2012» вплинула на життя столиці, але там завжди інваліди на візках могли заїхати в автобус, не було складно зайти до салону транспорту і людям похилого віку. А в Черкасах це є дуже великою проблемою. Пандуси встановили, але ними інваліду неможливо піднятися.


Кожен житель міста може стати «Обличчям Черкас»

«Обличчя Черкас» – історії звичайних людей, яких ми зустрічаємо на вулицях міста. Це не політики, які розігрують вистави перед камерами, не бізнесмени, які заробили ще один мільйон, не зірки, зі своєю нарцистичною хворобою. Вже другий місяць «Прочерк» пише про пересічних людей, у кожного з яких – своя історія, свої захоплення, емоції та мрії… Але, шановні читачі! Редакція інтернет-видання запрошує і Вас узяти участь у фотопроекті «Обличчя Черкас». І запропонувати фотографії та історії про себе, друзів, рідних чи знайомих.

Для участі у проекті потрібно:

надіслати розповідь про людину, яку Ви хочете бачити обличчям Черкас (орієнтовна кількість знаків 500–2000);

додати фотографію героя (портретне);

у листі зазначити своє прізвище, ім’я та контактний телефон, за яким із Вами можна зв’язатися.

Текстовий файл та цифрове фото надсилати за адресою Ця електронна адреса захищена від спам-ботів, Вам потрібно включити JavaScript для перегляду .

Надіслані Вами герої та їхні портрети розміщуватимуться у рубриці «Обличчя Черкас» інтернет-ресурсу «ПРОЧЕРК» (http://procherk.info/faces).

реклама

Інші матеріали по темі:


Додати коментар

Звертаємо Вашу увагу, що "Прочерк" - це майданчик коректних дискусій!

Цікаві новини звідусіль

bigmir)net TOP 100