реклама

Обличчя Черкас
{socbuttons}

SDC12792_mini

– У Черкасах я живу вже 15 років, раніше жила в Чапаївці. Це місто дало мені роботу: пропрацювала я тут вже понад 30 років. Доля мене з чоловіком на «Азоті» звела. Він там 27 років пропрацював, я – менше. Потім працювали на залізниці. Так у Черкасах і залишились.

Черкаси – дуже гарне зелене місто, тут є Дніпро. Я дуже люблю парк 50-річчя. Колись ми туди з чоловіком часто ходили. А зараз я туди з внучкою їжджу Дніпром подихати. Їй 2 рочки і 7 місяців. Але місто було б красивішим, якби були хороші дороги!


Кожен житель міста може стати «Обличчям Черкас»

«Обличчя Черкас» – історії звичайних людей, яких ми зустрічаємо на вулицях міста. Це не політики, які розігрують вистави перед камерами, не бізнесмени, які заробили ще один мільйон, не зірки, зі своєю нарцистичною хворобою. Вже другий місяць «Прочерк» пише про пересічних людей, у кожного з яких – своя історія, свої захоплення, емоції та мрії… Але, шановні читачі! Редакція інтернет-видання запрошує і Вас узяти участь у фотопроекті «Обличчя Черкас». І запропонувати фотографії та історії про себе, друзів, рідних чи знайомих.

Для участі у проекті потрібно:

надіслати розповідь про людину, яку Ви хочете бачити обличчям Черкас (орієнтовна кількість знаків 500–2000);

додати фотографію героя (портретне);

у листі зазначити своє прізвище, ім’я та контактний телефон, за яким із Вами можна зв’язатися.

Текстовий файл та цифрове фото надсилати за адресою Ця електронна адреса захищена від спам-ботів, Вам потрібно включити JavaScript для перегляду .

Надіслані Вами герої та їхні портрети розміщуватимуться у рубриці «Обличчя Черкас» інтернет-ресурсу «ПРОЧЕРК» (http://procherk.info/faces).

реклама

Інші матеріали по темі:


Додати коментар

Звертаємо Вашу увагу, що "Прочерк" - це майданчик коректних дискусій!

Цікаві новини звідусіль

bigmir)net TOP 100