реклама

Обличчя Черкас
{socbuttons}


– Вперше Черкаси я побачила ще в дитинстві у своєму рідному селі Мельники. Ми вилазили на високу гору, з якої було видно телевізійну вишку, де все світилось, і тоді мені дуже захотілось побувати у цьому диво-місті.

У Черкаси я приїхала навчатись і зрозуміла, що вони назавжди залишаться моїм містом. Тому після робочої практики повернулась до свого чоловіка сюди. За фахом я вчитель математики, навчаю черкаських дітей вже близько 50 років.

За що я люблю Черкаси? Перш за все, за зелень, за рівні вулиці, за друзів, яких я знайшла, тут багато моїх родичів. Я зі своєї рідні найперша почала жити в Черкасах, але, завдяки цьому, сюди перебралось жити багато моєї рідні.


Кожен житель міста може стати «Обличчям Черкас»

«Обличчя Черкас» – історії звичайних людей, яких ми зустрічаємо на вулицях міста. Це не політики, які розігрують вистави перед камерами, не бізнесмени, які заробили ще один мільйон, не зірки, зі своєю нарцистичною хворобою. Вже другий місяць «Прочерк» пише про пересічних людей, у кожного з яких – своя історія, свої захоплення, емоції та мрії… Але, шановні читачі! Редакція інтернет-видання запрошує і Вас узяти участь у фотопроекті «Обличчя Черкас». І запропонувати фотографії та історії про себе, друзів, рідних чи знайомих.

Для участі у проекті потрібно:

надіслати розповідь про людину, яку Ви хочете бачити обличчям Черкас (орієнтовна кількість знаків 500–2000);

додати фотографію героя (портретне);

у листі зазначити своє прізвище, ім’я та контактний телефон, за яким із Вами можна зв’язатися.

Текстовий файл та цифрове фото надсилати за адресою Ця електронна адреса захищена від спам-ботів, Вам потрібно включити JavaScript для перегляду .

Надіслані Вами герої та їхні портрети розміщуватимуться у рубриці «Обличчя Черкас» інтернет-ресурсу «ПРОЧЕРК» (http://procherk.info/faces).

реклама

Інші матеріали по темі:


Додати коментар

Звертаємо Вашу увагу, що "Прочерк" - це майданчик коректних дискусій!

Цікаві новини звідусіль

bigmir)net TOP 100