реклама

Обличчя Черкас
{socbuttons}


– Я живу у місті Ватутіне. Працюю вихователем в дитячому садочку. Останнім часом в Черкасах часто буваю: майже тричі на місяць. Місто мені дуже подобається. Можливо, так тільки зі мною траплялося, але мені до душі вихованість черкаських людей. Чоловіки місцем у транспорті поступаються. У нашому житті таке трапляється не дуже часто. Взагалі, місто порівняно чисте, світле, є квіти. Це мені найбільше подобається в цю пору року. Не подобається зашлакованість міста. По-перше, цей транспорт. Таке відчуття, що немає чим дихати. Можливо, я хотіла б переїхати до Черкас, але все залежить від роботи та фінансів. Навіть якщо і переїхати, то постає питання: «Де жити або чим платити?»


Кожен житель міста може стати «Обличчям Черкас»

«Обличчя Черкас» – історії звичайних людей, яких ми зустрічаємо на вулицях міста. Це не політики, які розігрують вистави перед камерами, не бізнесмени, які заробили ще один мільйон, не зірки, зі своєю нарцистичною хворобою. Вже другий місяць «Прочерк» пише про пересічних людей, у кожного з яких – своя історія, свої захоплення, емоції та мрії… Але, шановні читачі! Редакція інтернет-видання запрошує і Вас узяти участь у фотопроекті «Обличчя Черкас». І запропонувати фотографії та історії про себе, друзів, рідних чи знайомих.

Для участі у проекті потрібно:

надіслати розповідь про людину, яку Ви хочете бачити обличчям Черкас (орієнтовна кількість знаків 500–2000);

додати фотографію героя (портретне);

у листі зазначити своє прізвище, ім’я та контактний телефон, за яким із Вами можна зв’язатися.

Текстовий файл та цифрове фото надсилати за адресою Ця електронна адреса захищена від спам-ботів, Вам потрібно включити JavaScript для перегляду .

Надіслані Вами герої та їхні портрети розміщуватимуться у рубриці «Обличчя Черкас» інтернет-ресурсу «ПРОЧЕРК» (http://procherk.info/faces).


реклама

Інші матеріали по темі:

Коментарі  

 
+1 #1 Бомбило 27.06.2012 14:52
Татьяна, ...........................Таких красивых женщин нам в Черкассах не хватает
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 

Додати коментар

Звертаємо Вашу увагу, що "Прочерк" - це майданчик коректних дискусій!

Цікаві новини звідусіль

bigmir)net TOP 100