реклама

Обличчя Черкас
{socbuttons}


– Я народилася в іншому місті, але в Черкасах виросла, ходила в школу, працювала. Тут моя батьківщина. Хоча Черкаси мені зараз не дуже подобаються. Те, що більше спортивних та ігрових майданчиків для дітей з’явилося, це дуже добре. Подобається, що в місті займаються парками, тому людям є де відпочити. Я сама люблю парк 50-річчя та Перемоги. Крім того, у нас гарна філармонія. ПК «Дружба народів», який зараз на реставрації, можливо, матиме цікавіший вигляд. Але те, в якому стані знаходяться наші вулиці (я маю на увазі багато сміття і розбитий асфальт), дуже псує вигляд міста та, врешті, його авторитет. Було б непогано, якби для людей створили більше робочих місць, щоб заводи почали працювали. А взагалі, Черкаси мене влаштовують. Я не хочу їхати з міста, тому що не люблю мегаполіси, хоч раніше вони мене дуже приваблювали.


Кожен житель міста може стати «Обличчям Черкас»

«Обличчя Черкас» – історії звичайних людей, яких ми зустрічаємо на вулицях міста. Це не політики, які розігрують вистави перед камерами, не бізнесмени, які заробили ще один мільйон, не зірки, зі своєю нарцистичною хворобою. Вже другий місяць «Прочерк» пише про пересічних людей, у кожного з яких – своя історія, свої захоплення, емоції та мрії… Але, шановні читачі! Редакція інтернет-видання запрошує і Вас узяти участь у фотопроекті «Обличчя Черкас». І запропонувати фотографії та історії про себе, друзів, рідних чи знайомих.

Для участі у проекті потрібно:

надіслати розповідь про людину, яку Ви хочете бачити обличчям Черкас (орієнтовна кількість знаків 500–2000);

додати фотографію героя (портретне);

у листі зазначити своє прізвище, ім’я та контактний телефон, за яким із Вами можна зв’язатися.

Текстовий файл та цифрове фото надсилати за адресою Ця електронна адреса захищена від спам-ботів, Вам потрібно включити JavaScript для перегляду .

Надіслані Вами герої та їхні портрети розміщуватимуться у рубриці «Обличчя Черкас» інтернет-ресурсу «ПРОЧЕРК» (http://procherk.info/faces).


реклама

Інші матеріали по темі:


Додати коментар

Звертаємо Вашу увагу, що "Прочерк" - це майданчик коректних дискусій!

Цікаві новини звідусіль

bigmir)net TOP 100