реклама

Обличчя Черкас
{socbuttons}


– У Черкасах ми живемо і працюємо в обласній філармонії ось уже 35 років. Петро зараз на пенсії: був балетмейстером черкаського хору, а я ще працюю – граю в оркестрі на бандурі (розповідає Катерина). Наш старший син закінчив Київський політехнічний інститут і зараз працює в столиці, молодший навчається в цьому ж виші на четвертому курсі. На жаль, за спеціальностями, які мають наші сини, в Черкасах немає роботи. Менший дуже любить Київ: це його стихія. А старший любить такі «камерні» містечка, як Черкаси: йому не властива столична ейфорія з біганиною.

Черкаси нам дуже подобаються, мабуть, тому, що є «домашніми», особливо вулиці. Ти знаєш, що ніколи не заблукаєш: йдеш прямо, повернув – так і квадратик пройшов, тоді – другий. Дніпро в Черкасах – значна перевага. Нам дуже подобається, як розбудовують місто: фонтани, розваги зимові, літні. Дуже красиві висаджені квіти та вертикальні клумби біля мерії.

Звичайно, у житті багато є того, що ми хотіли б змінити. Проте все не буде відбуватися так, як ми того хочемо: щоб все було ідеально чисто, щоб всі порядними були, щоб машини не заважали і асфальт був рівнесенький, як скло. Все не можна одразу зробити, тому не варто навіть критикувати. Краще радіти змінам на краще. Що ж робити, якщо не все ладно відбувається.


Кожен житель міста може стати «Обличчям Черкас»

«Обличчя Черкас» – історії звичайних людей, яких ми зустрічаємо на вулицях міста. Це не політики, які розігрують вистави перед камерами, не бізнесмени, які заробили ще один мільйон, не зірки, зі своєю нарцистичною хворобою. Вже другий місяць «Прочерк» пише про пересічних людей, у кожного з яких – своя історія, свої захоплення, емоції та мрії… Але, шановні читачі! Редакція інтернет-видання запрошує і Вас узяти участь у фотопроекті «Обличчя Черкас». І запропонувати фотографії та історії про себе, друзів, рідних чи знайомих.

Для участі у проекті потрібно:

надіслати розповідь про людину, яку Ви хочете бачити обличчям Черкас (орієнтовна кількість знаків 500–2000);

додати фотографію героя (портретне);

у листі зазначити своє прізвище, ім’я та контактний телефон, за яким із Вами можна зв’язатися.

Текстовий файл та цифрове фото надсилати за адресою Ця електронна адреса захищена від спам-ботів, Вам потрібно включити JavaScript для перегляду .

Надіслані Вами герої та їхні портрети розміщуватимуться у рубриці «Обличчя Черкас» інтернет-ресурсу «ПРОЧЕРК» (http://procherk.info/faces).

реклама

Інші матеріали по темі:


Додати коментар

Звертаємо Вашу увагу, що "Прочерк" - це майданчик коректних дискусій!

Цікаві новини звідусіль

bigmir)net TOP 100