Обличчя Черкас
{socbuttons}


Для мене Черкаси – це місто, яке назавжди буде асоціюватися із дитинством. Я живу тут із 8 років, зараз викладаю у Черкаському національному університеті імені Богдана Хмельницького. Це місто навчило мене говорити українською мовою, адже до цього я спілкувалася лише російською. Черкаси познайомило мене з моїм чоловіком, друзями. Це місто дало мені крила.

Найтрепетніші відчуття до Черкас у мене виникають кожного разу, коли пізно вночі я знову і знову повертаюся з Києва, виїжджаю на дамбу і бачу, як місто майорить тисячами вогників, які відображаються у воді. І в цей момент розумію, що я вже вдома. Дуже люблю наші парки, кручі біля Дніпра, зелень, в якій тоне наше місто. Я люблю гуляти вулицями Черкас. А ще у мене таке враження, що тут всі знайомі один з одним. Це прекрасне місце для того, щоб будувати сім’ю, народжувати дітей.


Кожен житель міста може стати «Обличчям Черкас»

«Обличчя Черкас» – історії звичайних людей, яких ми зустрічаємо на вулицях міста. Це не політики, які розігрують вистави перед камерами, не бізнесмени, які заробили ще один мільйон, не зірки, зі своєю нарцистичною хворобою. Вже другий місяць «Прочерк» пише про пересічних людей, у кожного з яких – своя історія, свої захоплення, емоції та мрії… Але, шановні читачі! Редакція інтернет-видання запрошує і Вас узяти участь у фотопроекті «Обличчя Черкас». І запропонувати фотографії та історії про себе, друзів, рідних чи знайомих.

Для участі у проекті потрібно:

надіслати розповідь про людину, яку Ви хочете бачити обличчям Черкас (орієнтовна кількість знаків 500–2000);

додати фотографію героя (портретне);

у листі зазначити своє прізвище, ім’я та контактний телефон, за яким із Вами можна зв’язатися.

Текстовий файл та цифрове фото надсилати за адресою Ця електронна адреса захищена від спам-ботів, Вам потрібно включити JavaScript для перегляду .

Надіслані Вами герої та їхні портрети розміщуватимуться у рубриці «Обличчя Черкас» інтернет-ресурсу «ПРОЧЕРК» (http://procherk.info/faces).


реклама

Інші матеріали по темі:

Коментарі  

 
0 #2 Оксана Колісник 30.06.2012 10:57
Цитую Єлєна:
ніколи б не подумала, що Марина Василівна раніше говорила російською. Гарна українська :-)
Ну так. З 8 років (за текстом) вчилася говорити українською. Пристойний мовний стаж, чи не так?
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
0 #1 Єлєна 30.06.2012 10:06
ніколи б не подумала, що Марина Василівна раніше говорила російською. Гарна українська :-)
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 

Додати коментар

Звертаємо Вашу увагу, що "Прочерк" - це майданчик коректних дискусій!

Цікаві новини звідусіль

bigmir)net TOP 100