реклама

Обличчя Черкас
{socbuttons}


– Я народилася в Литві, а в Черкасах закінчила школу. Потім переїхала до Москви. До Черкас приїжджаю з родиною кожного року. Тут ми відпочиваємо, «накопичуємо» вітаміни, засмагаємо, зустрічаємося із друзями. Люди в Черкасах чудові і ми завжди сумуємо за ними. Дуже любимо Дніпро – це безцінна перевага міста. У цьому році збулася мрія мого дитинства: через багато років я знову покаталася Дніпром на теплоході. Востаннє це було тоді, коли мені було 5 чи 6 років. Минулого року вперше побувала в Софіївці. Була настільки вражена, що, повернувшись до Москви, запропонувала друзям навіть цілий маршрут відпочинку в Україні. Звичайно, Черкаси не можна порівнювати з Москвою, оскільки це – мегаполіс. Там більше можливостей, але це лише гонка за грошима. Там немає життя, як такого. А в Черкасах життя здається святом. Тут є ті цінності, які потрібні людям. Коли приїжджаю з родиною в Черкаси, то я щаслива і задоволена. Тут я не боюся за дитину: спокійно відпускаю сина побігати і знаю, що зараз не вискочить маніяк чи злий пес, що є, наприклад, дуже характерним для Москви. Черкаси, слава Богу, йдуть в ногу з часом, розвиваються, і щороку тут можна спостерігати дуже приємні зміни на краще.


Кожен житель міста може стати «Обличчям Черкас»

«Обличчя Черкас» – історії звичайних людей, яких ми зустрічаємо на вулицях міста. Це не політики, які розігрують вистави перед камерами, не бізнесмени, які заробили ще один мільйон, не зірки, зі своєю нарцистичною хворобою. Вже другий місяць «Прочерк» пише про пересічних людей, у кожного з яких – своя історія, свої захоплення, емоції та мрії… Але, шановні читачі! Редакція інтернет-видання запрошує і Вас узяти участь у фотопроекті «Обличчя Черкас». І запропонувати фотографії та історії про себе, друзів, рідних чи знайомих.

Для участі у проекті потрібно:

надіслати розповідь про людину, яку Ви хочете бачити обличчям Черкас (орієнтовна кількість знаків 500–2000);

додати фотографію героя (портретне);

у листі зазначити своє прізвище, ім’я та контактний телефон, за яким із Вами можна зв’язатися.

Текстовий файл та цифрове фото надсилати за адресою Ця електронна адреса захищена від спам-ботів, Вам потрібно включити JavaScript для перегляду .

Надіслані Вами герої та їхні портрети розміщуватимуться у рубриці «Обличчя Черкас» інтернет-ресурсу «ПРОЧЕРК» (http://procherk.info/faces).


реклама

Інші матеріали по темі:


Додати коментар

Звертаємо Вашу увагу, що "Прочерк" - це майданчик коректних дискусій!

Цікаві новини звідусіль

bigmir)net TOP 100