Обличчя Черкас
{socbuttons}


– Черкаси – одне із найбільш прекрасних міст України. Я люблю їх за красу, особливо ввечері, коли сонце заходить за обрій, а ти виходиш на балкон одного із гуртожитків подивитися на це дійство. Ідучи містом, можна побачити дуже багато цікавого. Маю на увазі центральні вулиці. І нехай у Черкасах не ідеальні дороги, але це не можна вважати мінусом. Адже в Україні дуже мало якісних доріг.

Моє улюблене місце в Черкасах – площа 700-річчя, коли я знаходжусь там, завжди згадую свої студентські роки. Здається, що я можу бути там вічність. Взагалі, про це місто можна говорити дуже багато, але, щоб перейнятися усім прекрасним, що є в ньому, треба прожити тут хоча б місяць.

Єдине, що я хотіла б змінити в Черкасах, – це ставлення водіїв маршрутного транспорту до своєї роботи. Вони не замислюються над тим, що може трапитись через їхню безвідповідальність.


Кожен житель міста може стати «Обличчям Черкас»

«Обличчя Черкас» – історії звичайних людей, яких ми зустрічаємо на вулицях міста. Це не політики, які розігрують вистави перед камерами, не бізнесмени, які заробили ще один мільйон, не зірки, зі своєю нарцистичною хворобою. Вже другий місяць «Прочерк» пише про пересічних людей, у кожного з яких – своя історія, свої захоплення, емоції та мрії… Але, шановні читачі! Редакція інтернет-видання запрошує і Вас узяти участь у фотопроекті «Обличчя Черкас». І запропонувати фотографії та історії про себе, друзів, рідних чи знайомих.

Для участі у проекті потрібно:

надіслати розповідь про людину, яку Ви хочете бачити обличчям Черкас (орієнтовна кількість знаків 500–2000);

додати фотографію героя (портретне);

у листі зазначити своє прізвище, ім’я та контактний телефон, за яким із Вами можна зв’язатися.

Текстовий файл та цифрове фото надсилати за адресою Ця електронна адреса захищена від спам-ботів, Вам потрібно включити JavaScript для перегляду .

Надіслані Вами герої та їхні портрети розміщуватимуться у рубриці «Обличчя Черкас» інтернет-ресурсу «ПРОЧЕРК» (http://procherk.info/faces).

реклама

Інші матеріали по темі:


Додати коментар

Звертаємо Вашу увагу, що "Прочерк" - це майданчик коректних дискусій!

Цікаві новини звідусіль

bigmir)net TOP 100