реклама

реклама

Екс-мер Черкас і нинішній нардеп Володимир Олійник – у новому парламенті зможе й далі бути рупором Партії регіонів. Адже за попередніми даними Партія регіонів матиме близько 70-ти "списочників" у Раді нового скликання. Олійник же у виборчому списку партії – 17-й.


Очевидно, що не потраплять за виборчим списком до нової Ради нардеп-регіонал Петро Цюрко – на 79-му місці, голова Черкаської облради Валерій Черняк – на 143 місці, депутат Черкаської облради від Партії регіонів Наталія Горбенко – на 145 місці.

Від «Батьківщини» у Раду нового скликання проходить лише нинішній віце-спікер парламенту Микола Томенко (він 10-й у виборчому списку). Інші черкащани – Наталія Старікова (110 місце у списку) та Ігор Єресько (157 місце у списку) – за попередніми даними не проходять.

«УДАР» може отримати близько 35-ти нардепів-«списочників» у новому парламенті. Тож за попереднім підрахунком голосів найближчий до початку виборчого списку 38-й голова Черкаського обласного осередку Політичної партії «УДАР Віталія Кличка» Віталій Іляшенко не проходить до ВРУ.

Очевидно, що стане народним депутатом нового скликання від Комуністичної партії України черкащанин, пенсіонер Омелян Парубок, який у партійному списку під номером 30.

Нагадаємо, що у нинішньому скликанні парламенту від Черкащини були такі «списочники»: Анатолій Семинога, Петро Цюрко, Сергій Пачесюк, Петро Кузьменко, Володимир Олійник, Володимир Іваненко, Ігор Єресько, Ігор Савченко, Сергій Терещук.



реклама

Коментарі  

 
+1 #8 Цюрко 10.11.2012 13:54
А як же так,що Олекса Озірний був на виборах довіреною особою Терещука і мочив на виборах голову своєх фракції в ОблРаді Анатолія Бондаренка.Запроданець,ну яе же так ???
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
-1 #7 Короп 30.10.2012 18:07
Парубок молоток, ті дятли сражалися на округах, а Никонович пройшов у Раду не напрягаючись!
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
-3 #6 Ужасть 30.10.2012 17:14
Цитую Оксана Колісник:
Цитую Марго:
Оксана, Парубок, прекрасный специалист. Лучше очень многих разбирается в агротехнологиях и вообще в вопросах сельского хозяйства. И, кстати, с характером и не вор!
Во-во! Ось зблокуються "комі" з "регіонами" і буде цей спеціаліст голосувати за "землю - селянам"? Я думаю, що він іде в ВР не як "аграрний гуру", а як носій певної ідеології, яка вже цілком виявила свій теперішній імідж іміджем та поведінкою свого лідера Петра Симоненка.

Оксана, Вы курсы или более того, вторую освиту по социологии не имеете??
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+3 #5 Оксана Колісник 30.10.2012 15:15
Цитую Марго:
Оксана, Парубок, прекрасный специалист. Лучше очень многих разбирается в агротехнологиях и вообще в вопросах сельского хозяйства. И, кстати, с характером и не вор!
Во-во! Ось зблокуються "комі" з "регіонами" і буде цей спеціаліст голосувати за "землю - селянам"? Я думаю, що він іде в ВР не як "аграрний гуру", а як носій певної ідеології, яка вже цілком виявила свій теперішній імідж іміджем та поведінкою свого лідера Петра Симоненка.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
-3 #4 Марго 30.10.2012 14:56
Оксана, Парубок, прекрасный специалист. Лучше очень многих разбирается в агротехнологиях и вообще в вопросах сельского хозяйства. И, кстати, с характером и не вор!
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+1 #3 Оксана Колісник 30.10.2012 13:39
Цитую Погляд:
Нагадаємо, що у нинішньому скликанні парламенту від Черкащини були такі «списочники»: Анатолій Семинога, Петро Цюрко, Сергій Пачесюк, Петро Кузьменко, Володимир Олійник, Володимир Іваненко, Ігор Єресько, Ігор Савченко, Сергій Терещук.
..і толку з них було???
А з Парубка скільки "толку" будеее!..
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+13 #2 Погляд 30.10.2012 11:30
Нагадаємо, що у нинішньому скликанні парламенту від Черкащини були такі «списочники»: Анатолій Семинога, Петро Цюрко, Сергій Пачесюк, Петро Кузьменко, Володимир Олійник, Володимир Іваненко, Ігор Єресько, Ігор Савченко, Сергій Терещук.
..і толку з них було???
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+10 #1 Василь 30.10.2012 11:27
Тушкам типу Терещука тепер максим що світить - це облрада, але вони вже навряд чи будуть таким гемороєм заморачуватися, їх обов'язково використають. Наприклад - в якості голів РДА