реклама

Обличчя Черкас
{socbuttons}


– Я народилася в Черкасах. Це дуже гарне зелене місто. Скільки не їздила Україною, наші Черкаси – найкращі. Не хочу нікуди переїжджати. У нас тут дуже добре: є Дніпро, можна відпочити у скверах чи парках. Коли до мене приїжджають гості, веду їх до парку 50-річчя, в Долину троянд чи до міськвиконкому, де є красивий фонтан.

Звичайно, мені не подобається, що є бруд у певних місцях та розбиті дороги. Також я проти транспортної реформи, яку планують провести в місті (стосовно введення великих автобусів – ред.). Я навіть поставила свій підпис проти цього нововведення. Вважаю, що це буде незручно, оскільки людям доведеться чекати на транспорт по 20 хвилин, а це дуже довго. Нам же потрібно на роботу якось їхати. А якщо робити пересадки, це буде дуже непросто.


Кожен житель міста може стати «Обличчям Черкас»

«Обличчя Черкас» – історії звичайних людей, яких ми зустрічаємо на вулицях міста. Це не політики, які розігрують вистави перед камерами, не бізнесмени, які заробили ще один мільйон, не зірки, зі своєю нарцистичною хворобою. Вже другий місяць «Прочерк» пише про пересічних людей, у кожного з яких – своя історія, свої захоплення, емоції та мрії… Але, шановні читачі! Редакція інтернет-видання запрошує і Вас узяти участь у фотопроекті «Обличчя Черкас». І запропонувати фотографії та історії про себе, друзів, рідних чи знайомих.

Для участі у проекті потрібно:

надіслати розповідь про людину, яку Ви хочете бачити обличчям Черкас (орієнтовна кількість знаків 500–2000);

додати фотографію героя (портретне);

у листі зазначити своє прізвище, ім’я та контактний телефон, за яким із Вами можна зв’язатися.

Текстовий файл та цифрове фото надсилати за адресою Ця електронна адреса захищена від спам-ботів, Вам потрібно включити JavaScript для перегляду .

Надіслані Вами герої та їхні портрети розміщуватимуться у рубриці «Обличчя Черкас» інтернет-ресурсу «ПРОЧЕРК» (http://procherk.info/faces).

реклама

Інші матеріали по темі:


Додати коментар

Звертаємо Вашу увагу, що "Прочерк" - це майданчик коректних дискусій!

Цікаві новини звідусіль

bigmir)net TOP 100